Son dakika

Ana Arı Siparişi

Kafkas, karniyol, belfast, anadolu ve italyan ana arı ırklarını üretimini yapıp siz değerli müşterilerimize kargo vasıtası ile her yere gönderiyoruz.

2020 yılı için ana arı siparişi verebilirsiniz. Siparişler sıraya göre gönderilmektedir.

Sipariş vermeden önce bizi iyi tanımak için Hakkında kısmına bakabilirsiniz. Arı dostları firması olarak, yörenize ve memleketinize en uygun olan ana arı çeşidini belirleyip aşağıdaki ana arı sipariş formunu doldurabilirsiniz.

Ana arı seçimi arıcılıkta başarı için ön şartlardandır. Seçeceğiniz ırkın karniyol, kafkas, anadolu, karpat, belfast veya İtalyan Yığlıca ana arı gibi ırklardan olmasından ziyade bölgenize uyum sağlayacak nitelikte olması gerekir.

Bulunduğunuz coğrafya ve iklim şartları önemlidir. Her ana arı her coğrafyada başarılı olmaz. Çevrenizdeki arıcıların tecrübelerinden faydalanın. Çevrenizde bu şekilde tecrübeli arıcı yoksa bize bölgeniz hakkında rakım ve iklim gibi bilgilerinizi yorumlar kısmından yazmanız durumunda memnuniyetle cevap vermekteyiz.

Ödeme Hakkında: Ana arılarda ödemeler önceden peşin alınmaktadır.Ana arılar kargo ile gittiği ve canlı hayvan olduğundan kapıda ödeme yapılamadığından ödemeleri önceden yapmanız gerekiyor. Ödeme yaparken açıklama kısmına sipariş formunda yazdığınız telefon numarasını yazmanız durumunda bizim için takibi daha kolay olacaktır. Numaradan başka bir şey yazmanıza gerek yoktur.

Gönderim Durumu: En az 5 adet olarak ana arı siparişi verebilirsiniz. Her gün ana arı gönderimi yapılmaktadır. Bugün ödeme yapmanız durumunda yarın ana arılar kargoya verilmektedir.

Kargoya verilince 1 ila 2 gün içinde elinizde olur. Kargodaki ölüm ve kayıplar bize aittir. Müşteri kaynaklı uzun süre kargo beklemelerinde sorumluluk kabul edemiyoruz. Kargodan aldığınızda kargo firması yanında resmini çekip iletişim kısmındaki telefon numaramızın WhatsApp’ına göndermeniz yeterlidir.

Kargo Ücreti ve Teslimatı: 1 adet alsanız 20 adette alsanız kargo ücreti ortalama 10 ila 20 TL arasında değişmektedir. Kargoları daha hızlı ve teslim almanız için bulunduğunuz yerdeki kargo şubesinden teslim edilmektedir.

Ortalama olarak belirttiğiniz tarihte göndermekteyiz ama yoğunluğa göre değişir. Tarihler hava şartlarına göre değişebilir.

2020 Yılı Ana Arı Fiyatları:
Kafkas Ana Arı: 65 TL (5-10 Mayıs arasında kargoya verilir)
Karniyol Ana Arı: 65 TL (5-10 Mayıs arasında kargoya verilir)
Anadolu Ana Arı: 65 TL (5-10 Mayıs arasında kargoya verilir)
Karpat Ana Arı: 65 TL (5-10 Mayıs arasında kargoya verilir)
Belfast-Buckfast: 65 TL (5-10 Mayıs arasında kargoya verilir)
İtalyan Ana Arı: 65 TL (5-10 Mayıs arasında kargoya verilir)

 

Ana arı üretim garantili ve Ana Arı ve arı satışlarında Kalite ve Güvenilir firma Arı Dostları Önemli Bir Kuruluş

Ana Arı Satışı – Ana Arı Çeşitleri – Ana Arı Fiyatları

 

Hakkında Mustafa ŞİMŞEK

Arıcı'nın Ar-Ge hocaması Arıcılık,da Araştırma-Geliştirme (Ar-Ge)

Ayrıca Kontrol Edin

İtalyan arı ırkını ve Hatları

İtalyan arı ırkının adı; Apis Mellifera Ligustica olup, genel olarak İtalyan arılarını temsil eder. Benzer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir