Son dakika
Kanat Yapısı
Kanat Yapısı

Bal Arılarında Irk Tayini

İzleyeceğiniz bu video eğitim serisiyle, artık sizde kendi arılarınızın ırkını tespit edebilecek, melezlik veya ırkta bozulma olup olmadığını kanat indeksleri analizi ile kolayca saptaya bileceksiniz. Damızlık olarak kullanmayı düşündüğünüz bir ana arının, ırk saflık düzeyini tahmin edebilecek ve arılığınız daki ıslah çalışmalarınızı, daha sağlam temellere oturtabileceksiniz.

 

Gerekli Dosya ve Programlar: https://drive.google.com/open?id=18es… İzleyeceğiniz bu video eğitim serisiyle, artık sizde kendi arılarınızın ırkını tespit edebilecek, melezlik veya ırkta bozulma olup olmadığını kanat indeksleri analizi ile kolayca saptayabileceksiniz. Damızlık olarak kullanmayı düşündüğünüz bir ana arının, ırk saflık düzeyini tahmin edebilecek ve arılığınızdaki ıslah çalışmalarınızı, daha sağlam temellere oturtabileceksiniz.

Arı dostları, diğer programlar ve kılavuzlarla beraber, programın bulunduğu indirme linki aşağıdadır: https://www.youtube.com/redirect?redi… Faydalı olması dileklerimle, kalın sağlıcakla.

 

Arıcı dostlar merhaba. Kanattan ırk tayini video eğitim programımıza devam ediyoruz. Bu bölümde başka bir analiz programı olan ARI IRKI’nı tanıtıyoruz. Bu programa ve daha önce tanıtım videosu çekilen diğer programların tamamına bu linkten ulaşabilirsiniz. https://drive.google.com/open?id=0B7o…

 

Emeğini Esirgemeyen sayın Hakan Bozkurt beyefendiye sonsuz teşekkürlerimi sunarım .

Hakkında Mustafa ŞİMŞEK

Arıcı'nın Ar-Ge hocaması Arıcılık,da Araştırma-Geliştirme (Ar-Ge)

Ayrıca Kontrol Edin

Perga nedir ?

ARI EKMEĞİ perga nedir ? Perga en basit tabiri ile olağanüstü bir besin kaynağı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir