ANA ARI ÜRETİMİ VE ANA ARI SATIŞI

Türkiye Damızlık Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği !

Kuveyt Emiri Şeyh Sabah el-Ahmed el-Cabir es-Sabah, Irak’ın iç işlerine hiçbir müdahaleyi kabul etmediklerini ve Bağdat’taki istikrarın bölgeye olumlu yansıyacağını söyledi.

Türkiye Damızlık Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği !
27 Eylül 2018 - 10:14

Birkaç Özel Girişimci ve Akademik kariyerli insanların çalışması.?

Bilindiği üzere Türkiye’nin bazı bölgelerinde ,Damızlık Ana Arı üretimi yapılmaktadır. karadenizin’nin iklim şartlarına uygun olarak ve izola bölgesine sahip olan tek arı kafkas arı sıdır. Bu arı genel itibari ile yüksek kesimlerde yani rakım olarak yüksek olan yerlerde kendini kanıtladı.

Bazı özel girişimci ve akademik kariyerli uzman arı araştırmacıları Diyer arı ırkları ile ilgili çalışma başlatmışlardır ,sır gibi saklanan bu çalışma sonucunda Türkiye Damızlık Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği kurma planları olduğu öğrenilmiştir.

Şayet birileri tarafından önleri kesilmediği taktirde bila tarihte siz arıcı meslektaşlarımıza daha iyi imkanlar sağlanacağı bildirilmiştir.

Biz arı dostları olarak gelişmelerden an ve an  sizleri Haberdar edeceğiz

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
ARICILIK VİDEOLARI
Ana Arının Hayatı
ARICILIK VİDEOLARI
Ana Arı Üretimi
ANA ARIANA ARI SATIŞIDAMIZLIK ANA ARI
Erkek arı Üretimi-Önemi
ARICILIK VİDEOLARI
Ana Arının Hayatı
ARICILIK VİDEOLARI
Ana Arı Üretimi
ANA ARIANA ARI SATIŞIDAMIZLIK ANA ARI
Erkek arı Üretimi-Önemi

Türkiye nin en kaliteli Arıcılık, araştırma geliştirme merkezi Dünyada Bulunan Arı Irklarını Ülkemizde arıcılık sektörünün hızlı gelişimini sağlamak ve Anadolu arıları başta olmak üzere - Karniyol ana arı satışı - Kafkas ana arı satışı - İtalyan ana arı satışı - Belfast ana arı satışı - Buckfast ana arı satışı - Anadolu ana arı satışı - Yığılca ana arı satışı - Muğla ana arı satışı - Damızlık Karniyol ana arı satışı - Damızlık Kafkas ana arı satışı - Damızlık İtalyan ana arı satışı - Damızlık Belfast ana arı satışı - Damızlık Buckfast ana arı satışı - Damızlık Anadolu ana arı satışı - Damızlık Yığılca ana arı satışı - Damızlık Muğla ana arı satışı - üretimi ve arı satışı yapmaktayız . Ülkemizde de farklı ırkların Adaptasyonunu sağlamak için siz arıcıların hizmetindeyiz. Bizleri güvenle tercih edebilirsiniz Her Irktan,cinsten Ana Arımız mevcuttur. Encok bulunan konular. ana arı satışı,ana arı yetiştirme,ana arı yetiştiriciliği,ana arı kaç günde yumurtlar,ana arı üretimiana arı yetişdirmek,ana arı fiyatları,ana arı yumurtası gibi konuklar